KONST / Litografier / Färglitografi 15443257
nr 1544 3257
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Nybroviken. Signerad, numrerad Hc. Färglitografi, bildmått: 42x56 cm, yttermått inklusive ram: 60x74 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:50:27
24/5 17:56:48
250 kr
27/5 11:05:46
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist